Loco Group
Markalarımız
Loco Entertainment bünyesinde, Alcoholoco Bar Hizmetleri, Loco Academia, Loco Space, ve Refresh’in olmak üzere 4 farklı marka ile hizmet vermektedir.

Loco Entertainment’ın “Loco Space” adını verdiği mekan 250 m2’lik bir alana kurulmuş ve her türlü etkinlik için kiralanabilir bir stüdyodur. Loco Space, kurumsal ya da özel etkinlikler, şirket içi eğitim ve toplantılar, film ve reklam çekimleri, yemekli davetler, partiler ve diğer pek çok organizasyon için farklı alternatifler sunmaktadır.

Loco Entertainment’ın bir diğer markası olan “Loco Academia” bünyesinde birkaç farklı hizmeti sunmaktadır. Loco Akademia’da şirket içi motivasyon aktivitelerine yepyeni bir alternatif oluşturmak amacıyla kokteyl ve tadım workshopları düzenlenmektedir. Katılımcıların temel içki eğitimi alarak başladığı atölyelerde, seçilen kokteyllerin reçeteleri ve yapılışları uygulamalı olarak anlatılıyor.

Alcoholoco, etkinlik sektörüne bar catering anlayışını yerleştiren marka olarak öne çıkmaktadır. Üst düzey hizmet kalitesiyle, lezzetin, görselliğin ve sıradışı sunumun en iyi temsilcisi olan Alcoholoco, profesyonel ekibi ile miksolojinin geldiği son noktayı etkinliklere taşımaktadır. Kendine ait yüzlerce miksoloji reçetesi bulunan, farklı konseptler için hazırlanmış geniş bar ve kostüm seçenekleri bulunan Alcoholoco, sektörün yaratıcısı ve lideridir.

Sağlıklı yaşam trendlerinden yola çıkarak yarattığımız yeni markamız, “Refresh’in”, bünyesinde yeni tekniklerle hazırlanan gurme lezzetler bulundurmaktadır. Katkısız meyve ve sebzeler “Cold Press” (yavaş sıkım) teknolojisi kullanılarak işlemden geçirilir ve özleri, vitaminleri kaybedilmeden hazırlanır. %100 arabica çekirdeklerden günlük çekilerek “sifon”, “cold brew”, “aeropress” gibi yeni demleme teknikleri ile hazırlanmış kahve alternatifleri sunar.

loco
Seyrantepe Mah. Çelik Cad. No:65 Kağıthane / İstanbul
loco
info@locogroup.com.tr
loco
0212 283 88 72-73
loco
0212 283 88 75
© 2017 Runco Eğlence Hizmetleri A.Ş. – Tüm Hakları Saklıdır.